Kijk even op topic: " galvanische werking <KLIK> ." Het is niet verstandig op koper en RVS direct naast / aan elkaar te gebruiken . Er zijn altijd zuren aanwezig bij distilleren !! Gebruik je ze wel samen altijd een niet metalen materiaal er tussen .
Dankje Robbert, ga ik dat eerst even lezen. Groet Ton
@Robbert, dat moet dus koper op koper blijven? Alleen de tri clamp is dus rvs. Groet Ton
Je kunt het beste koper op koper gebruiken . RVS en koper in een vochtige omgeving waar ook zuren zijn tasten elkaar aan .
Het kan langzaam maar soms ook heel snel gaan en zeker het koper zal extra corroderen .
Dan maar is op zoek gaan naar de koper verbindingen in verschillende diameters of anders zelf maken
Op aliexpress en alibaba zijn er koperen triclamp koppelingen te krijgen. In Nederland zoek ik ze zelf ook nog
@ ErikJan , heb ik gezien net maar weet niet wat ik daarvan kan verwachten met wat ze aan te bieden hebben op Alie express of dat het ook werkelijk is.
Ik ga er vanuit dat het daadwerkelijk koper is. Ik denk wel dat er een lange levertijd opzit. Daarom ben ik ook opzoek naar een Nederlands winkel/site waar ik ze ken bestellen
Anders zelf maken zat ik aan te denken en bij de schrootboer langs voor wat materiaal
2 stukken koperen pijp gereserveerd 64mm _ 38cm lang en 1 van 54mm _44,5cm lang