Meldingen
Alles wissen

Frank stelt zich voor


Berichten: 1
Topic starter
(@frankos888)
New Member
Deelgenomen: 3 weken geleden

Hoi Stokers,

Ik ben Frank uit het zuiden des landes  (Roermond). Ik drink graag whisky en andere spirits. Het leek me leuk om daar zelf ook eens mee aan de slag te gaan. Daarbij werkt ik vroeger in een laboratorium. Het destilleren is me bij gebleven dus nu een nieuwe start. Ketel die ik morgen binnen krijg is Still Spirits T500 Alambiek.

Beantwoorden
6 reacties
3 Reacties
@ndré
(@ndre)
Deelgenomen: 8 jaar geleden

Noble Member
Berichten: 1237

@frankos888 welkom op dit leuke forum 

Cheers alvast

Groet @ndré🥃😎

Beantwoorden
RuMo
 RuMo
(@rumo)
Deelgenomen: 8 jaar geleden

Famed Member
Berichten: 2129

@frankos888 welkom, de T500 is een leuke ketel om mee te beginnen daar kan je meerdere kanten mee op tot dat je je ergens in gaat specialiseren. Als ik gist aan het opkweken ben voel ik mij ook wel eens een laborant maar bij het mouten meer een schoonmaker 😆

Beantwoorden
(@gerard01)
Deelgenomen: 2 jaar geleden

Estimable Member
Berichten: 153

@frankos888 welkom om deze forum. Vind de T500 met dome een leuke uitdaging. Ik ben meestal opgewekt als ik mijn eigen spirits kan proeven, geen laborant, schoonmaker, maar een proefpersoon.

Beantwoorden
Berichten: 5
(@moonshine-maniac)
Active Member
Deelgenomen: 1 jaar geleden

Hoi Frank, ik woon ook in Roermond. Ben alleen geen laborant.😅 Veel plezier met deze mooie hobby!

Beantwoorden
_DaanBanaan_
Berichten: 19
(@_daanbanaan_)
Eminent Member
Deelgenomen: 2 maanden geleden

Welkom Frank, ik woon iets zuidelijker in Limburg. Leuk dat er meerdere Limburgers zijn 🙂

 

Beantwoorden
Murmillo
Berichten: 2858
Admin
(@murmillo)
Famed Member
Deelgenomen: 6 jaar geleden

Welkom Frank. Ik ken nog een Frank in Roermond die ook actief is. Ik zelf ben elke maand een lang weekend net onder maastricht. Mijn vriendin haar familie woont daar. Veel plezier hier. 

Beantwoorden
Deel:

©2025 Powered by Solydee Advies & IT

Login met je gegevens

Je gegevens vergeten?