• dumo reageerde in het onderwerp Wat voor borrel drink je nu of ga je drinken? in het forum Het Café (praathuis) 4 jaren, 6 maanden geleden

    hoy,

    Ik ben momenteel aan het genieten van een zelfgemaakt porto’tje, gemaakt met walnoten, mmm en ja hij valt dit jaar mee, het is eigenlijk het enige waar ik tijd voor gehad heb het voorbije jaar.

    na een heel zwaar jaar ( eigenlijk anderhalf jaar)op werkgebied, met de gezondheid gaat het nog goed, zelfs geen corona gehad tot nu toe het kan nog, sedert de BBQ van 2019 hebben jullie ( die er nog van over zijn, ik kom toch nog bekende namen tegen, de profiel foto’s van sommige zijn gewijzigd met de nieuwe site).

    En ben ik mij ook een beetje aan het inlezen ( onbegonnen werk na zolang inactief te zijn ), ik zal maar gewoon mee lezen al de topics inhalen is onbegonnen werk.

    De nieuwe site is wel wennen.

    Ik hoop dat ik vanaf nu regelmatig mee kan lezen en af en toe iets posten, al weet ik nu dat ik wel daarvoor soms eens vroeger ga moeten opstaan, want ik heb jullie eigenlijk gemist.

    14 dagen geleden heb ik eindelijk eens een weekeinde de tijd gehad om te stoken, het waren stookwijnen van het voorjaar 2019 en ze waren wonderlijk nog goed, geen schimmel of stank te bespeuren, ze Smaakten nog goed zuur.

    Allez santéé

    Groetjes

    Dumo

©2025 Powered by Solydee Advies & IT

Login met je gegevens

Je gegevens vergeten?