Hi,
Hoe denken jullie over een bain marie soepketel als stookketel basis? Deze zijn goed in te stellen en kunnen behoorlijk warm worden maar ook heel rustig pruttelen.
Mijn idee was om bovenop de soeppan een passende deksel te maken met daarop een kolom van koper of rvs en een koelspiraal in een emmer met stromend water.
Heeft er iemand tips?
Tips:
ketel
https://www.brouwland.com/nl/onze-producten/flessen-en-vaten/rvs-vaten/transportvaten
of deze
https://www.stilldragon.eu/en/48-stove-top-boilers
verwarmings element erin
https://www.brouwland.com/nl/search?q=verwarmingselement+maischketel&type=products&gaCategory=search
regelbare voeding ertussen, kolom erop, en klaar.
Dit zijn goede vergelijkbare ideeën alleen ik probeer iets moois te maken met spullen die ik al heb.
De bain marie soepketel heb ik al en wat koper en rvs pijpen heb ik ook wel. Wat ik me nu nog afvraag is de beste constructie die ik kan maken.
Ik zou het vat met rogge deeg dicht kunnen maken en voorzichtig dichtklemmen met papier klemmen oid. Alleen hoe zou ik een goede kolom kunnen maken? Moet die van koper zijn? en wat is een goede doorsnede?