Hallo allen
Ik ben nieuw hier op t forum (en ook nieuw in de hobby) Ik ben professioneel brouwer in bijberoep en dus was de stap naar stoken niet zo heel groot.
Nu heb ik een vraagje. Ik zou mijn condenser willen aansluiten op mijn glycol koeler omdat ik die toch al heb.
Maar nu is mijn vraag: kan je te koud koelen? De koeler zal overbemeten zijn en koelt tot bijna 0 graden celsius.
Goed idee of beter toch wat warmer zetten?
Hallo daar ( en sorry voor de late reactie, het leven van een brouwer is best druk :p )
Mijn ruwstook zou ik doen op mijn test installatie( brewmonk 65L) fijnstook op een Chinees kereltje dat mij wel leuk leek en met upgrade mogelijkheden ( tri clamp,....)
Bedoeling is om voornamelijk whisky te stoken waarbij smaak prioriteit heeft op volume of alcohol percentage. Pot still dus.
Alvast bedankt voor jullie antwoorden, ik ga de glycol koeler op een graag of 8c zetten en kan indien nodig nog altijd lager gaan.
Voor de volledigheid nog fotootje van het Chinees spul dat ik heb aangeschaft
Update ik krijg blijkbaar geen foto geupload. Ik probeer het later opnieuw.
Als iemand me even wegwijs kan maken in hoe een foto in een topic te plaatsen: alle hulp welkom :p