Is een beetje wat ik heb.model Roemenië,ik stook daar fruit en mais in.werkt bij mij perfect.
De onderste tekening Chris
Ik snap je probleem niet. Je maakt ze toch gewoon allebei en dan zo dat ze op elkaar en de rest aan te sluiten zijn. Met knelkoppelingen, schuifkoppelingen (evt. + deeg), triclamps of wat dan ook.
Dan kun je maken wat je wilt.
Of mis ik wat?
@ Kees22 , ik wil ze idd beide maken maar vraag mij af of de kolommen wel geschikt zijn om te stoken.
Leuke kruik, maar waarschijnlijk met loodhoudend soldeer in elkaar gezet. Een stukje (nieuwe) 54 mm buis werkt prima als kolom. Daarvoor zijn by AliExpress ook handige RVS koppelingen, flenzen en triclamps te koop. De kolom hoeft ook niet perse te verlopen in diameter, Het ziet er wel leuk uit maar voegt voor de thuisstoker niets toe. Groet, Rik.
Natuurlijk zijn ze geschikt om te stoken. Maar elke installatie heeft wel haar eigen mogelijkheden en beperkingen. Daar moet je gewoon aan wennen.
Als ze van goed materiaal zijn en niet lekken, kun je gewoon stoken.
@ Rik De wand van de kruik is uit 1 geheel dus zonder las naden, de bodem eraf en de kop er af slijpen dan hou ik een mooi stuk over. Rvs wil ik niet gebruiken , ik maak alles uit koper ook de afgeknotte kegel/cone met buis in buis verbinding.
Ik zou ook voor een kolom van 1 diameter gaan.
net zoals de destylandia ketels of de T500
Hannibal, ik heb 2 meter pijp 54mm op de kop kunnen tikken voor een mooie prijs. De kolom komt uit 1 geheel van 80 cm lang.
Kijk eens aan.
ik heb dezelfde. 54x1.5 binnen diameter 51mm
1 van 91 cm moet nog een stukje af tbv refluxkoeler.
en 1 van 40cm,