Zout, op
Owwww... vond het zo grappig en totaal niet lief.
Niet opzouten hoor!! Cheers mannen!
Welkom allen,
Zout welkom,gr .Chris.
Hallo allemaal,
Ik ben Benji 30 jaar oud en een whisky liefhebber. Het leek mij zeer interessant om eens wat eigen whisky's te stoken en vond op dit forum al snel een berg met informatie. Veel informatie is nog een beetje "Hocus Pocus" maar ik ben serieus van plan mij hier flink in te gaan verdiepen.
Welkom TheBenZ, voor Whisky informatie, een Whisky ketel, en Whisky mout,
ben je hier op de juiste plaats.
En heb je vragen, vele jaren ervaring van het forum, zal je het antwoord kunnen geven.
En anders gaan we het voor je mee opzoeken.
Sköll Wiliam
Hallo
Ik ben Gerard , ik ben net begonnen met deze nieuwe hobby vandaar ik mij aangemeld heb op dit forum. Om zo wat ideeen op te kunnen doen.
Hallo allemaal,
Ik ben Benji 30 jaar oud en een whisky liefhebber. Het leek mij zeer interessant om eens wat eigen whisky's te stoken en vond op dit forum al snel een berg met informatie. Veel informatie is nog een beetje "Hocus Pocus" maar ik ben serieus van plan mij hier flink in te gaan verdiepen.
Welkom Scheffer, ideeën genoeg, en als het nodig is ook (te) veel hulp. 😉
ThebenZ,en Scheffer,welkom,op het forum,de leden zijn graag bereid om hun kennis te delen,dus vraag en je krijgt antwoord,en domme vragen die bestaan niet,die stel ik zelf altijd.gr.Chris.
Goede avond,
Bij deze zal ik mij even voorstellen
Ik heet Rick maar wordt altijd Sjon genoemd.
na wat experimenteren, met een zeer kleine glasopstelling is het toch allemaal wat beginnen te kriebelen en heb ik een oud koperen vat op de kop kunnen tikken.
het bouw project is nu in gang gezet.
hierover heb ik enkele vragen die ik ook met de zoekfunctie nog niet heb kunnen vinden.
zal de vragen in een ander topic stellen.
Benji, Welkom!
Gerard, Hallo, zet hem op!
Heey Sjon, dan noemen wij je toch ook Sjon, welkom hier en kom maar op met je vragen hoor. Cheers 😉
DonAlco, zet hem op en breek losss. Welkom!
Welkom Sjon, brand maar los met die vragen.
Domme vragen worden alleen door ChrisV gesteld (lees ik net), en voor wie het niet weet.
Het is de schuld van Lummel.